35%
sleva
a záruka na vestavěné skříně 10 let

Reference

*Povinné položky

(nebude zveřejněn)

14.10.2011

Dotaz ohledně kartáčového těsnění | Josef Hartan

Dobrý den, rád bych se poradil ohledně těsnění na skříně s posuvnými dveřmi. V bytě, který jsme koupili, jsou skříně s posuvnými dveřmi, které samozřejmě vůbe netěsní, mezi těmi jednotlivými panely jsou někdy dost velké mezery. Chtěl bych někde sehnat těsnění, snad se to opravdu jmenuje kartáčové těsnění, které by vyplnilo mezery mezi těmi jednotlivými díly dveří, aby se dovnitř neprášilo. Ovšem v klasických obchodech pro kutily, Hornbach, Obi, na mně koukají jako kdybych spadl z Marsu, vůbec nevím, kde bych něco takového mohl sehnat. Skříně, do kterých se mi práší jsou mi nanic.

27.10.2011

Amonit

Dobrý den, těsnící kartáčky jsou k dostání v obchodech specializovaných na truhlářské výrobky například ve firmě Demos. Nebo Vám je prodáme na naší pobočce na Hájích. Stačí zavolat a my Vám je připravíme k vyzvednutí.

05.10.2011

Pochvala | J.D.

Dobrý den, rádi bych poděkovali dvěma montérům, kteří byli u nás v pondělí (v Brandýse). Jejich jména neznáme, ale jsme moc spokojeni s přístupem i výsledkem jejich práce. Věřím, že díky tomu, to nebyla u Vás naše poslední zakázka. S pozdravem Jiří Dederle, spokojený zákazník :)

10.10.2011

Amonit

Děkujeme za pochvalu. Spokojení zákazníci jsou náš cíl.

20.09.2011

perfektně odvedená práce | kamil eisenhammer

Dobrý den, Rád bych touto cestou poděkoval za vynikající služby Vašich pracovníků, jmenovitě panu Kaššovi z prodejny na Rajské zahradě, panu Gavlákovi ze zaměření a dvou pánů, kteří nám včera montovali skříň, bohužel jejich jména neznám, realizace jsem se neúčastnil. Jejich profesionální přístup mě nadchl a také samotná realizace, která byla neskutečně rychlá. Máte můj obdiv a budu Vás všude doporučovat. Sám pracuji jako grafik a realizuji 3d grafické návrhy koupelen a již spoustu zákazníků mě žádalo o radu, kde si nechat skříně na míru udělat. Po včerejší realizaci to budete pouze vy. Ještě jednou děkuji všem, kteří se na tomto podíleli. S pozdravem Eisenhammer Kamil

30.09.2011

Amonit

Děkujeme jménem celého týmu.

12.09.2011

dotaz | Veronika Volná

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, máme vestavěnou skříň s posuvnými dveřmi a potřebovala bych nějak zabezpečit dveře proti otevírání a nevím jak to udělat aniž bych musela do nich vrtat, máme totiž dvě křídla plná a dvě se zrcadlem. Děkuji za radu.

28.09.2011

Amonit

Dobrý den, zámek přímo na posuvné dveře v nabídce nemáme. Dveře se dají zajistit tlumičem, který zajistí automatické zavření dveří a ztíží jejich otevření. Tento tlumič lze namontovat i na hotové dveře. Jeho funkci Vám můžeme demonstrovat na vestavěné skříni v prodejně u metra Háje.

23.06.2011

dotaz | Kadlecová

Dobrý den, známá si u Vás nechala dělat skříň , bylal moc spokojená. Měla bych taky zájem o vestavěné skříně , ale byla jsem již dvakrát na vaší prodejně na Rajské zahradě v době kdy máte psanou otvírací dobu , ale nikoho jsem tam nezastihla. Prosím teda o domluvení schůzky na vaší druhé prodejně v Hájích a o otevírací době. Děkuji Kadlecová

23.06.2011

Amonit

Dobrý den, otevírací doba na pobočkách je na metru Rajská zahrada Ut - Pá 10 - 19 a u metra Háje Po - So 10 - 19. Je lepší se předem objednat na telefonu: 603 104 651 pro Háje, nebo 773 533 503 pro Rajskou zahradu.

14.04.2011

odvětrání skříní | A.Procházková

Dobrý den, mám dotaz: bydlíme ve starém rodinném domku, jehož obvodové zdi jsou z kamene a jsou studené.Pokud bych uvažovala o vestavných skříních, byly by vhodné i do tohoto typu ? Jak by to bylo s odvětráváním prostoru skříní, pokud by byly až ke zdi a ke stropu ? Netvořila by se mi uvnitř plíseň ?

18.04.2011

Amonit

Vlhkost je velkým nepřítelem dřeva i lamina. Nejenže se může tvořit plíseň, ale můžou se i prohnout boky, nebo dveře vestavěné skříně. Dveře nejsou úplně těsné. Je prostor zhruba 1 cm pod a nad dveřmi. Pro lepší cirkulaci vzduchu se dají namontovat větrací mřížky do boků skříně. Jestli jsou stěny pouze studené, tak to nevadí, jestli jsou vlhké, tak bych skříň nedoporučoval.

12.04.2011

dotaz | Přemysl Časar

Dobrý den, Pokud si u vás objednáme skříně do šatny v paneláku, můžete zabezpečit zbourání a odvoz starých původních skříní? Kolik by to orientačně stálo. Děkuji

18.04.2011

Amonit

Dobrý den, ano jsme schopni vybourat a odvézt staré skříně. Záleží na jejich velikosti. Cenu určí technik při zaměření. Většinou se jedná o 1000 - 1500 Kč.

09.04.2011

Objednávka posuvných dveří | Katka Benetková

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možné u Vás objednat pouze posuvné dveře k vestavěné skříni. Mnohokrát děkuji za odpověď.

15.04.2011

Amonit

Dobrý den, ano lze objednat pouze dveře. Problém ale může nastat, jesliže nemáte rovné dno a nebo boky skříně. Jestliž chcete dát dveře před stávající skříň, je třeba vytvořit truhlík pro upevnění kolejí a bočních dorazů.

30.03.2011

Termín dodání | Jiří Skácel

Dobrý den, platí stále, že skříň namontujete do 14 dnů? Spěcháme kvůli rekonstrukci.

31.03.2011

Amonit

Dobrý den, ano můžeme potvrdit, že jsme schopni skříň namontovat do 14 dnů od zaměření. Jediná komplikace může nastat, jestliže si vyberete dekor lamina, který je na objednávku. Pak je termín dodání 4-6 týdnů. O tom jste ale dopředu informováni.

21.03.2011

Dekory | Renata Novorná

Dobrý den, máte v nabídce dekor Imeneo tmavé?

22.03.2011

Amonit

Dobrý den, v nabídce máme více než 250 dekorů lamina. Zejména od firem Egger a Kronospan. Včetně dokoru Imeneo tmavé 8414 SM. Tento dekor patří mezi novinky roku 2010 z kolekce Art eco. Stále aktualizujeme naší nabídku dekorů, takže Vaše vestavěné skříně mohou být stále trendy.

Sestavte si skříň
podle sebe

Navštivte nás
v prodejně Praha 4

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací