35%
sleva
a záruka na vestavěné skříně 10 let

Stroje pro výrobu nábytku

Kvalitní nábytek se dá vyrobit pouze na kvalitních strojích. Technologie jdou rychle kupředu a my neustále investujeme do nových trendů. Základem naší výroby je nářezové CNC centum Holzma. V roce 2021 jsme pořídili nestingové centrum Morbidelli X200, které zrychluje a precizuje proces výroby. V roce 2022 dílnu obohatil olepovací stroj ABS hran na polyuretanové lepidlo značky Stefani MD s předfrézovacím agregátem pro dokonalé olepení dílců. Výhodou polyuretanového lepidla oproti lepidlu EVA je, že odolává vlhkosti. Proto naše skříně vydrží déle oproti konkurenci.

Nestingové centrum Morbidelli X200.

Nestingové centrum X200 je CNC řízený stroj, určený k sériové výrobě. Veškerá data se do centra posílájí přímo z CAD softwaru, takže se snižuje riziko chyb při zadávání programu obrábění. Stroj si desku sám naloží, oštítkuje, navrtá otvory dle použitého kování a hotové díly expeduje k olepení. Výhodou nestingu je jeho přesnost, kvalita frézování a rychlost obrábění.

Olepovačka Stefani MD.

Olepovačka Stefani MD je profesionální stroj určený pro vícesměnné provozy. Zaručuje perfektní opracování ABS hran dílců. Veškeré nastavení nástrojů probíhá prostřednictvím servomotorů z dotykového displeje. Nejdůležitější výhodou pro zákazníka je použití polyuretanového lepidla, které odolává vlhkosti. Proto olepené dílce vyrží dlouhá léta a my můžeme dát záruku 10 let na naše vestavěné skříně. 

Velkoplošné nářezové centrum Holzma 130.

Nářezové centrum Holzma 130 je CNC řízená pila. Data pro obrábění, jsou do pily exportovány z kanceláře. Každý díl je označen štítkem, aby nedošlo k jeho záměně. Štítek obsahuje informace o jaký díl se jedná, jeho rozměry, materiál a způsob olepení. Tím se snižuje chybovost lidského faktoru ve výrobě. Navíc díky masivní konstrukci stoje jsou všechny díly perfektně a čistě nařezané.

Sestavte si skříň
podle sebe

Navštivte nás
v prodejně Praha 4

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací