35%
sleva
a záruka na vestavěné skříně 10 let

Materiály vestavěných skříní

Lamino

Lamino neboli laminovaná dřevotřísková deska (LTD) je základní materiál pro výrobu vestavěných skříní.

Vysoký Lesk a Mat

Luxusní materiál výrazný svým vysokým leskem a hlubokým matem. Pro svoji vyšší cenu se jako materiál pro vestavěné skříně používá hlavně na pohledové plochy.

Dýhované desky

Dýha je luxusní materiál se vzhledem přírodního dřeva. Dýhované desky tvoří tenká, lakovaná vrstva dřeva na nosné desce. S dýhovanými deskami si domů přinesete kousek přírody.

Rámy pro posuvné dveře

Rámy jsou klíčové pro správný chod posuvných dveří, proto používáme pouze hliníkové. Díky jejich spolehlivosti a kvalitě dáváme záruku 10 let na celou skříň.

Lacobely

Barevná skla, lacobely opatřená bezpečnostní fólií, neodmyslitelně patří k moderním vestavěným skříním. S jejich barvami rozzáříte svoji domácnost.

Zrcadla

Zrcadlové výplně jsou vhodné pro vestavěné skříně do menších pokojů nebo předsíní, protože opticky zvětšují prostor.

Matelac

Matelac je forma barevné skleněné výplně dveří s matovým povrchem. Vestavěné skříni dodá atraktivní vzhled a dlouho vydrží.

Vnitřní vybavení

Vnitřní vybavení skříně je vše co nám usnadňuje ukládání věcí. Jde zejména o zásuvky, drátěné koše, šatní tyče, kalhotovníky, kravatníky, atd.

Zásuvky

Zásuvky jsou ideálním způsobem jak uložit drobnější prádlo do skříně. Tyto zásuvky vyrábíme na míru, takže se ideálně přizpůsobí velikosti skříně.

Věšáky

Věšáky najdou uplatnění zejména v předsíni. Existuje celá řada moderních věšáků. Pro inspiraci se podívejte do naší fotogalerie.

Úchytky

Věšáky najdou uplatnění zejména v předsíni. Existuje celá řada moderních věšáků. Pro inspiraci se podívejte do naší fotogalerie.

Sestavte si skříň
podle sebe

Navštivte nás
v prodejně Praha 4

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací