Materiály na výrobu vestavěných skříní

Lamino

Lamino neboli laminovaná dřevotřísková deska (LTD) je základní materiál pro výrobu vestavěných skříní.

Rámy

Rámy spolu s kolejnicemi a kolečky jsou u vestavěných skříní klíčové pro správný chod posuvných dveří. Díky jejich spolehlivosti a kvalitě dáváme záruku 10 let na posuvný systém dveří.

Lacobely

Barevná skla, lacobely opatřená bezpečnostní fólií, neodmyslitelně patří k moderním vestavěným skříním. S jejich povrchem v pestrých barevných odstínech rozzáříte svoji domácnost.

Zrcadla

Zrcadlové výplně jsou vhodné pro vestavěné skříně do menších pokojů nebo předsíní, protože opticky zvětšují prostor. Zadní strana zrcadel skříní je podlepována bezpečnostní folií, která zamezí zranění v případě rozbití skla.

Matelac

Matelac je forma barevné skleněné výplně dveří s matovým povrchem. Vestavěné skříni dodá atraktivní vzhled a dlouho vydrží.

DesignGlass - potištěné sklo

DesignGlass je potištěné sklo, které lze použít jako výplň dveří vestavěné skříně, či jako jiný doplněk do bytu.

Vysoký lesk Thermopal

Thermopal je luxusní materiál výrazný svým vysokým leskem. Pro svoji vyšší cenu se jako materiál pro vestavěné skříně používá hlavně na pohledové plochy.

Dýhované desky

Dýha je luxusní materiál se vzhledem přírodního dřeva. Dýhované desky tvoří tenká, lakovaná vrstva dřeva na nosné desce. S dýhovanými deskami si domů přinesete kousek přírody.

Doplňky

Doplňky tvoří nedílnou součást vestavěné skříně. Vytvořte si systém ve své skříni a zpřehledněte si tím své úložné prostory.

Reference

Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat za odvedenou práci při montáži vestavěné skříně a hlavně za úžasnou komunikaci. Všem Vás budu doporučovat.

Monika Kulhavá