Materiály na výrobu vestavěných skříní

Lamino

Lamino neboli laminovaná dřevotřísková deska (LTD) je základní materiál pro výrobu vestavěných skříní.

Rámy

Rámy spolu s kolejnicemi a kolečky jsou u vestavěných skříní klíčové pro správný chod posuvných dveří. Díky jejich spolehlivosti a kvalitě dáváme záruku 10 let na posuvný systém dveří.

Lacobely

Barevná skla, lacobely opatřená bezpečnostní fólií, neodmyslitelně patří k moderním vestavěným skříním. S jejich povrchem v pestrých barevných odstínech rozzáříte svoji domácnost.

Zrcadla

Zrcadlové výplně jsou vhodné pro vestavěné skříně do menších pokojů nebo předsíní, protože opticky zvětšují prostor. Zadní strana zrcadel skříní je podlepována bezpečnostní folií, která zamezí zranění v případě rozbití skla.

Matelac

Matelac je forma barevné skleněné výplně dveří s matovým povrchem. Vestavěné skříni dodá atraktivní vzhled a dlouho vydrží.

Vysoký lesk Thermopal

Thermopal je luxusní materiál výrazný svým vysokým leskem. Pro svoji vyšší cenu se jako materiál pro vestavěné skříně používá hlavně na pohledové plochy.

Reference

Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat za odvedenou práci při montáži vestavěné skříně a hlavně za úžasnou komunikaci. Všem Vás budu doporučovat.

Monika Kulhavá