Materiály na výrobu vestavěných skříní

Lamino

Lamino neboli laminovaná dřevotřísková deska (LTD) je základní materiál pro výrobu vestavěných skříní.

Vysoký Lesk a Mat

Luxusní materiál výrazný svým vysokým leskem a hlubokým matem. Pro svoji vyšší cenu se jako materiál pro vestavěné skříně používá hlavně na pohledové plochy.

Dýhované desky

Dýha je luxusní materiál se vzhledem přírodního dřeva. Dýhované desky tvoří tenká, lakovaná vrstva dřeva na nosné desce. S dýhovanými deskami si domů přinesete kousek přírody.

Rámy

Rámy spolu s kolejnicemi a kolečky jsou u vestavěných skříní klíčové pro správný chod posuvných dveří. Díky jejich spolehlivosti a kvalitě dáváme záruku 10 let na posuvný systém dveří.

Lacobel

Barevná skla, lacobely opatřená bezpečnostní fólií, neodmyslitelně patří k moderním vestavěným skříním. S jejich povrchem v pestrých barevných odstínech rozzáříte svoji domácnost.

Zrcadla

Zrcadlové výplně jsou vhodné pro vestavěné skříně do menších pokojů nebo předsíní, protože opticky zvětšují prostor. Zadní strana zrcadel skříní je podlepována bezpečnostní folií, která zamezí zranění v případě rozbití skla.

Matelac

Matelac je forma barevné skleněné výplně dveří s matovým povrchem. Vestavěné skříni dodá atraktivní vzhled a dlouho vydrží.

DesignGlass - potištěné sklo

DesignGlass je potištěné sklo, které lze použít jako výplň dveří vestavěné skříně, či jako jiný doplněk do bytu.

Vnitřní vybavení

Pod pojmem vnitřní vybavení vestavěné skříně si můžeme představit vše co nám usnadňuje ukládání věcí do skříně. Jde zejména o poličky, zásuvky, drátěné koše, šatní tyče, kalhotovníky, kravatníky, výsuné systémy na boty atd.

Zásuvky

Zásuvky jsou ideálním způsobem jak uložit drobnější prádlo do skříně. Tyto zásuvky vyrábíme na míru, takže se ideálně přizpůsobí velikosti skříně.

Věšáky

Věšáky najdou uplatnění zejména v předsíni. Existuje celá řada moderních věšáků. Pro inspiraci se podívejte do naší fotogalerie.

Osvětlení

Dříve se vestavěné skříně osvětlovaly bodovým osvětlením umístěným v rampě nad skříní. V současnosti se řeší zejména ledpásky umístěnými v hliníkových lištách, zafrézovaných do polic, nebo boků skříně. Součástí bývají spínače mechanické, nebo infračervené, reagující na otevření dveří.

Reference

Jsme velice spokojeni s kvalitou odvedené práce i s ochotou všech zaměstnanců. Všem známým Vás vřele doporučujeme a v nejbližší době plánujeme s Vaší firmou zrealizovat další zakázku.

Zuzana Zabová