Rámy

Rámy posuvných dveří

Rámy spolu s kolejnicemi a kolečky jsou u vestavěných skříní klíčové pro správný chod posuvných dveří. Používáme ověřené rámy Senator a ProAlu. Díky jejich spolehlivosti a kvalitě dáváme záruku 10 let na posuvný systém dveří. Nejčastější barevný odstín rámů je stříbrný, nebo šampaň. Na objednávku jsme schopni zajistit jakoukoliv barvu rámů lakovaných v odstínech RAL.

Rámy pro výplně 10 milimetrů

Rám stříbrný otevřený

Rám stříbrný otevřený

Rám otevřený šampaň

Rám otevřený šampaň

Rám otevřený koňak

Rám otevřený koňak

Rám stříbrný uzavřený

Rám stříbrný uzavřený

Rám Kvadro stříbrný

Rám Kvadro stříbrný

Rám Dara stříbrný

Rám Dara stříbrný

Rámy pro výplně 18 milimetrů

Rám Inova

Rám Inova

Rám Trend Line

Rám Trend Line

Rámy ocelové, nebo hliníkové?

Často se zákazníci ptají, jaké rámy jsou lepší. Ocelové nebo hliníkové? Ocelové rámy jsou lisovány z plechu. Hliníkové jsou lité. Proto se mohou ocelové rámy působením lamina časem ohnout a škrtají pak o kolej. Proto pro naše vestavěné skříně používáme pouze hliníkové rámy. A protože našim dveřím věříme, tak na posuvný systém dáváme záruku 10 let.

 Profily ramu

Reference

Máte můj obdiv a budu Vás všude doporučovat. Sám pracuji jako grafik a realizuji 3d grafické návrhy koupelen a již spoustu zákazníků mě žádalo o radu, kde si nechat skříně na míru udělat. Po včerejší realizaci to budete pouze vy. Ještě jednou děkuji všem, kteří se na tomto podíleli.

Kamil Eisenhammer