35%
sleva
a záruka na vestavěné skříně 10 let

Levné vestavěné skříně

Zakázkové vestavěné skříně na míru jsou vynikající volbou, když si zařizujete ložnici nebo pracovnu. Pokud má Vaše místnost nepravidelné tvary, nebo se prostě chcete zbavit volně stojící skříně a uvolnit prostor, můžete si nechat vyrobit speciální skříň, která perfektně zapadne do Vašeho prostoru.

Co rozhoduje o ceně ?

Na ceně se podílí především vybrané materiály a jejich kvalita. Vyberete-li si kvalitní materiál s dlouhou životností, určitě bude dražší. Ovšem investice do kvality se na druhou stranu vyplatí, neboť kvalitní vestavěná skříň vydrží funkční celou řadu let. Tedy záleží na každém, co si pod pojmem levné vestavěné skříně představí. Rozhodující je také faktor, na jak dlouho plánujeme skříň využívat, zda na dlouhá léta či na relativně krátké období a podle toho zvolit materiál skříně. Lze kombinovat dražší materiál na pohledové plochy a levný materiál na vnitřky skříně. Určitě se nevyplatí šetřit na levných lepených hranách nábytku a levném, nejčastějí ocelovém kování dveří.

Dalším faktorem je výběr materiálů. Ten by samozřejmě měl ladit s okolním prostředím. Každá vestavěná skříň zhotovená na míru se liší svou povrchovou úpravou. Můžete si vybrat třeba bukové, javorové nebo dubové lamino, zkrátka to, které esteticky nejlépe odpovídá Vašemu stylu interiéru. Dřevo v dekoru, neboli lamino patří mezi nejběžněji využívaný materiál, protože je celkem působivý a cenově dostupný. Ovšem například takové dýhované dřevo je mnohem dražší, ale věrně působí jako masivní dřevo.

Kompromis dobré kvality za přijatelnou cenu je často na místě. Levné vestavěné skříně jsou jen na krátkodobý užitek, protože se materiál a součástky (např. posuvné dveře) lehce opotřebují a pozbývají svého původního smyslu.

Pro dlouhověkost vestavěné skříně je lepší si připlatit nebo vyčkat období, kdy nabízíme zajímavé slevy na celé zakázky. Během roku nabízíme několik slevových vln, a tak můžete mít do pár týdnů novou skříň na míru za skvělou cenu i ve špičkové kvalitě.

Sestavte si skříň
podle sebe

Navštivte nás
v prodejně Praha 4

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací