35%
sleva
a záruka na vestavěné skříně 10 let

Typy vestavěných skříní

Skříně se dělí podle několika různých kritérií. Základní rozdělení je na tradiční, volně stojící skříně a vestavěné skříně. My se zaměřujeme na vestavěné skříně, které lépe zapadají do interiéru, díky navržení a zhotovení v rozměrech přesně pro Váš pokoj. Nepřijdete tak o vzácné centimetry, které můžete využít jako úložný prostor a design interiéru zůstane neporušen hluchými místy.

Typy skříní můžeme dále dělit podle dveří. U vestavěných skříní jsou nejoblíbenější variantou posuvné dveře. Není však problém zhotovit skříň i s pantovými nebo skládacími dveřmi. Druhy dveří »

Typy skříní podle pokoje

Na této stránce se však chceme věnovat především typům skříní podle dispozic pokoje. Díky zakázkové výrobě na míru je možné opravdu cokoliv. Potřebujete zkosenou skříň do podkroví nebo rohovou skříň do problematických prostor? Víte, jaké druhy skříní se nejlépe hodí do ložnice, dětského pokoje či předsíně? Stačí Vám obyčejná šatní skříň nebo si chcete dopřát celou šatnu na míru? Objevte ten pravý typ skříně pro Váš byt. Pokud jsme se nabídkou níže netrefili do Vašich potřeb, zašlete nám poptávku a společně vymyslíme řešení i pro jiné atypické prostory.

Vestavěné skříně do ložnice

Vestavěné skříně jsou revoluční řešení pro váš prostor v ložnici, které bude vypadat přesně tak, jak jste si ho představovali.  

Dětské pokoje na míru

Pro většinu děti je jejich dětský pokoj ložnicí, ale i hernou, kde si můžou hrát, a proto úspora místa, aby měli dostatek volného prostoru na svoje aktivity je na prvním místě.

Šatny na míru

Šatna na míru je klíč, jak mít svoji domácnost uspořádanou. Díky mnoha úložnému prostoru pro boty, věšákům pro šaty nebo obleky oddělíte svůj úložný prostor od zbytku domácnosti a vaše domácnost zůstane čistá a přehledná.

Knihovny na míru

Knihovna na míru je skvělé řešení pro uložení knížek, ale nejen to, můžete ji využít pro uložení dekorací nebo vašich fotorámečků. Knihovny mají nespočet využití a hodí se do obývacího pokoje, ložnice, na chodbu nebo do kanceláře.

Šatní skříně na míru

Krása vestavěných šatních skříní na míru spočívá v tom, že využijete každý centimetr vašeho prostoru a zároveň si ji můžete sami navrhnout podle vašich představ.

Předsíně na míru

Správně navržená předsíň se může stát z obyčejného prostoru před pokojem luxusním prostorem, který bude splňovat svůj účel a bude působit elegantně.

Skříně do podkroví

Vestavěné skříně do podkroví, nebo také šikminy, jsou druhem vestavěných skříní stavěných do šikmých prostorů, zejména v podkroví rodinných domů. Většinou to bývají pokoje pod šikmou střechou.

Rohové šatní skříně

Rohová skříň je zvláštním typem skříně s posuvnými dveřmi. Rohové šatní skříně se používají v rohových prostorech s dostačnou volnou plochou do obou stran. Skládají se ze dvou skříní, které jsou k sobě přimontované.

Sestavte si skříň
podle sebe

Navštivte nás
v prodejně Praha 4

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací