Vestavěné skříně na míru

Vestavěné skříně Praha, vestavěné skříně pro ložnici, vestavěné skříně pro pracovnu

Vestavěné skříně na míru vRady a tipyyužívají prostor mnohem lépe a efektivněji než volně stojící skříně. Pasují přesně do vymezeného prostoru v místnosti, a to je velkou předností vestavěných skříní na míru. Nezáleží tedy na tom, jak členitý nebo malý je Váš prostor. Pomůžeme Vám využít veškerý potenciál vestavěné skříně a užívat si jejích výhod.

Z čeho se skládá vestavěná skříň?

Vnitřní uspořádání vestavěné skříně, výška/šířka/hloubka vestavěné skříně, police

Hlavní výhodou vestavěných skříní je jejich přizpůsobivost v rámci prostoru. Máte tedy možnost si vnitřek vestavěné skříně navrhnout přímo na míru. I přes tuto obrovskou variabilitu musíte zvážit některá omezení, jako jsou rozměry skříně, vnitřní prostory pro ukládání atd.

Více o uspořádání vestavěných skříní >>>

Vnitřní uspořádání vestavěné skříně

Vnitřní uspořádání vestavěné skříně, vestavěné skříně dvoudvéřové, vestavěné skříně třídvéřové, vestavěné skříně čtyřdvéřové

Velmi důležitým faktorem pro celkovou funkčnost vestavěné skříně je její vnitřní uspořádání. Vnitřek vestavěné skříně je ale zásádní pro její praktičnost. Připravili jsme pro Vás ukázku nejčastějších typů vnitřního uspořádání, které koresponduje s počtem dveří, které určují počet sektorů vestavěné skříně. Vyzkoušejte si vnitřní uspořádání vestavěné skříně v našem on-line návrháři.

Více o vnitřním uspořádání vestavěných skříní >>>

Vestavěné skříně do atypických prostor

Rohové šatní skříně, zkosené šatní skříně, šatny

Vestavěné skříně se dají přizpůsobit na míru Vašim prostorám. Nemusí se jednat o jednoduchý prostor u stěny, vestavěné skříně se dají namontovat i do typičtějších prostorů jako jsou rohy, zkosené stropy, půdní prostory nebo je možno vytvořit vestavěnou skříň v celé místnosti. Vzniknou tak šatny, rohové šatní skřínězkosené skříně přesně na míru.

Více o vnitřním uspořádání vestavěných skříní >>>

Vestavěné skříně s posuvnými dveřmi

Vestavěné skříně s posuvnými dveřmi, lacobel, zrcadlo, lamino

Nejčastěji vyráběný a velice praktický typ vestavěných skříní. Jako výplň posuvných dveří se dá použít pestrá škála materiálů – od lamina, až po barevná skla lacobely. Dají se tak vytvořit vestavěné skříně dle Vašeho návrhu, které se stanou ozdobou celého prostoru.

Více o vestavěných skříních s posuvnými dveřmi >>>

Vestavěné skříně s pantovými dveřmi

Vestavěné skříně s pantovými dveřmi, lamino

Pantové vestavěné skříně jsou jedním z nejstarších a nejpoužívanějších systémů otvírání skříně. Panty se vrtají do lamina, proto na tyto typy vestavěných skříní nelze použít lacobel nebo zrcadlo.

Více o vestavěných skříních s pantovými dveřmi >>>

4 kroky k nové skříni

Rozměry vestavěné skříně, materiály vestavěné skříně, vnitřní uspořádání vestavěné skříně, řešení dveří vestavěné skříně

Pokud jste se rozhodli nechat si vyrobit novou vestavěnou skříň, tak předtím, než se vypravíte do našeho předváděcího studia, zkuste si promyslet rozměry vestavěné skříně, jaké povrchy vybrat z nabídky materiálů, jaké bude vnitřní uspořádání vestavěné skříně a řešení dveří vestavěných skříní.

Více o krocích >>>

Jak objednat vestavěnou skříň

Návrh vestavěné skříně, zaměření, návrh materiálů vestavěné skříně, smlouva, záloha, montáž vestavěné skříně

Jestliže jste se rozhodli pro vestavěnou skříň od firmy Amonit, můžete nás navštívit ve vzorkové prodejně, kde máme vystavené vzorové vestavěné skříně a kuchyně. Nebo nás kontaktovat s parametry Vaší vestavěné skříně prostřednictvím e-mailu haje@amonit.cz, případně využít náš poptávkový formulář. Zdarma od nás získáte návrh vestavěné skříně, kalkulaci, zaměření a dopravu vestavěné skříně po Praze.

Více o objednávce vestavěných skříní >>>

Levné vestavěné skříně

Co rozhoduje o ceně vestavěné skříně?, materiál, kvalita

Na ceně se podílí zejména výběr materiálu a jeho kvalita, ten si můžete vybrat z naší široké nabídky. Během roku nabízíme několik slevových vln, a tak můžete mít novou vestavěnou skříň na míru za skvělou cenu ve špičkové kvalitě.

Více o levných vestavěných skříních >>>

Reference

Jsme velice spokojeni s kvalitou odvedené práce i s ochotou všech zaměstnanců. Všem známým Vás vřele doporučujeme a v nejbližší době plánujeme s Vaší firmou zrealizovat další zakázku.

Zuzana Zabová