Vestavěné skříně na míru

Vestavěné skříně Praha, vestavěné skříně pro ložnici, vestavěné skříně pro pracovnu

Vestavěné skříně na míru využívají prostor mnohem lépe a efektivněji než volně stojící skříně. Pasují přesně do vymezeného prostoru v místnosti, a to je velkou předností vestavěných skříní na míru. Nezáleží tedy na tom, jak členitý nebo malý je Váš prostor. Pomůžeme Vám využít veškerý potenciál vestavěné skříně a užívat si jejích výhod.

Vnitřní upořádání vestavěné skříně

Hlavní výhodou vestavěných skříní je jejich přizpůsobivost v rámci prostoru. Máte tedy možnost si vnitřek vestavěné skříně navrhnout přímo na míru. I přes tuto obrovskou variabilitu musíte zvážit některá omezení, jako jsou rozměry skříně, vnitřní prostory pro ukládání atd.

Posuvné dveře

Nejčastěji vyráběný typ vestavěných skříní, který je velice praktický. Posuvné sveře se při otevírání posouvají do stran a nepřekáží tak při manipulaci s věcmi. To oceníme zejména v úzkých prostorech, jako jsou chodby.

Pantové dveře

Pantové (otvíravé) skříně jsou jedním z nejstarších a nejpoužívanějších systémů otvírání skříně. Jejich hlavní výhodou je, že dveře zabírají pouze 2 cm z hloubky skříně.

Zkosené skříně

Vestavěné skříně do podkroví, nebo také šikminy, jsou druhem vestavěných skříní stavěných do šikmých prostorů, zejména v podkroví rodinných domů. Většinou to bývají pokoje pod šikmou střechou.

Rohové šatní skříně

Rohová skříň je zvláštním typem skříně s posuvnými dveřmi. Rohové šatní skříně se používají v rohových prostorech s dostačnou volnou plochou do obou stran. Skládají se ze dvou skříní, které jsou k sobě přimontované.

Skládací dveře

Zatlačením na křídlo dveří, u provedení Push to move, nebo popotažením za úchytku u provedení Pull to move, se před vámi otevře celá skříň.

Jak objednat

Jestliže jste se rozhodli pro vestavěnou skříň od firmy Amonit, můžete nás navštívit ve vzorkové prodejně, kde máme vystavené vzorové vestavěné skříně a kuchyně. Nebo nás kontaktovat s parametry Vaší vestavěné skříně prostřednictvím e-mailu haje@amonit.cz, případně využít náš poptávkový formulář. Zdarma od nás získáte návrh vestavěné skříně, kalkulaci, zaměření a dopravu vestavěné skříně po Praze.

4 kroky k nové skříni

Pokud jste se rozhodli nechat si vyrobit novou vestavěnou skříň, tak předtím, než se vypravíte do našeho předváděcího studia, zkuste si promyslet rozměry vestavěné skříně, jaké povrchy vybrat z nabídky materiálů, jaké bude vnitřní uspořádání vestavěné skříně a řešení dveří vestavěných skříní.

Levné vestavěné skříně

Na ceně se podílí zejména výběr materiálu a jeho kvalita, ten si můžete vybrat z naší široké nabídky. Během roku nabízíme několik slevových vln, a tak můžete mít novou vestavěnou skříň na míru za skvělou cenu ve špičkové kvalitě.

Videa a návody

Zde bychom Vám rádi pomohli se vším co se točí kolem vestavěných skříní. Chceme předat naše zkušenosti s návrhem, výrobou a servisem nábytku na míru.

Sestavte si skříň
podle sebe

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací