35%
sleva
a záruka na vestavěné skříně 10 let

Šatny na míru

Šatna na míru je klíč, jak mít svoji domácnost uspořádanou. Díky mnoha úložným prostorům pro boty, věšákům pro šaty nebo obleky oddělíte svůj úložný prostor od zbytku domácnosti a vaše domácnost zůstane čistá a přehledná.

Vestavěná šatna se hodí do každého prostoru. Překážkou nejsou ani atypické nebo malé prostory. Naši designéři vám ochotně pomohou s uspořádáním šatny na míru a dovedou vaše přání k dokonalosti.

Potřebujete více poliček, úložného prostoru pro boty nebo více místa na ramínka? U nás si můžete navrhnout svoji šatnu na míru tak, aby vyhovovala vašim potřebám a využila 100% potenciálu.

Dalším bodem je výběr dveří, které se liší způsobem otevírání. Nejoblíbenějšími jsou posuvné dveře díky jejich praktičnosti, ale máte na výběr i pantové. Pokud chcete mít čistý rozhled při výběru svého oblečení, bude ideální volbou pro vás skříně bez dveří.

Materiály

Široký výběr materiálů od cenově dostupnějšího lamina, po luxusně vypadající dýhu.

Vnitřní upořádání vestavěné skříně

Hlavní výhodou vestavěných skříní je jejich přizpůsobivost v rámci prostoru. Máte tedy možnost si vnitřek vestavěné skříně navrhnout přímo na míru. I přes tuto obrovskou variabilitu musíte zvážit některá omezení, jako jsou rozměry skříně, vnitřní prostory pro ukládání atd.

Druhy dveří

Dveře vestavěných skříní realizujeme ve třech různých typech, které se od sebe liší především způsobem otevírání.

Sestavte si skříň
podle sebe

Navštivte nás
v prodejně Praha 4

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací