35%
sleva
a záruka na vestavěné skříně 10 let

Posuvné dveře pro vestavěné skříně

Nejčastěji vyráběný typ vestavěných skříní, který je velice praktický. Posuvné dveře se při otevírání posouvají do stran a nepřekáží tak při manipulaci s věcmi. To oceníme zejména v úzkých prostorech, jako jsou chodby.

Jako výplň dveří se dá použít pestrá škála materiálů, od lamina, až po barevná skla lacobely. Takové vestavěné skříně nejsou jen praktické, ale stanou se ozdobou interiéru. Zvláště kombinace lesklých lacobelů dá vestavěné skříni moderní vzhled. I tady nemusíte omezovat svou fantazii. Na výběr máte desítky barev lacobelů, nebo dveře můžete rodělit na menší plochy. Pro chodby a menší prostory doporučujeme použít zrcadlové dveře. Opticky tak zvětší prostor. Součástí skříně můžou být i nástavce, které využijí volný prostor nade dveřmi.

Fotografie tohoto typu skříní naleznete ve fotogalerii: skříně s posuvnými dveřmi ››

Jedinou nevýhodou vestavěných skříní s posuvnými dveřmi, na kterou je potřeba upozornit, je prostor, který zabere posuvný systém dveří. Jde o 10 cm z hloubky skříně. Posuvné dveře tak nejsou vhodné na málo hluboké skříně. Posuvné dveře však nemusí být pouze součástí skříně. Mohou být zasazeny do rámu zakrývací výklenky, nebo mohou tvořit samostatnou posuvnou stěnu.

Sestavte si skříň
podle sebe

Navštivte nás
v prodejně Praha 4

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací