35%
sleva
a záruka na vestavěné skříně 10 let

Předsíně na míru

Správně navržená předsíň na míru se může stát z obyčejného prostoru před pokojem luxusním prostorem, který bude splňovat svůj účel a bude působit elegantně.

Předsíň je skvělé místo pro uložení bot, oblečení, deštníků nebo čepic. Díky vestavěným skříním maximálně využijete veškerý prostor a zároveň budou krásně doplňovat interiér vaší domácnosti.

Vestavěná skříň na míru se přizpůsobí vám, ne naopak, a proto se hodí do každého prostoru nehledě na velikost nebo tvar. viz. rohové šatní skříně

U nás si můžete vybrat z různých druhů dveří jako jsou praktické posuvné dveře, které se hodí do úzkých prostorů, klasické pantové dveře, jejichž hlavní výhodou je, že zabírají 2 cm z hloubky nebo netradiční skládací dveře, které se zatlačením samy otevřou. Pokud máte pocit, že vaše předsíň je malá, tak jsou ideálním řešením zrcadlové dveře, které pomůžou opticky zvětšit prostor.

Materiály

Široký výběr materiálů od cenově dostupnějšího lamina, po luxusně vypadající dýhu.

Druhy dveří

Dveře vestavěných skříní realizujeme ve třech různých typech, které se od sebe liší především způsobem otevírání.

Fotogalerie

Prohlédněte si naši fotogalerii a nechte se inspirovat naší prací

Sestavte si skříň
podle sebe

Navštivte nás
v prodejně Praha 4

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací