35%
sleva
a záruka na vestavěné skříně 10 let

Dětské pokoje na míru

Pro většinu děti je jejich dětský pokoj ložnicí, ale i hernou, kde si můžou hrát, a proto úspora místa, aby měli dostatek volného prostoru na svoje aktivity, je na prvním místě. Vestavěný nábytek je proto správnou volbou.

Ať už vaše dítě je malý bojovník, princezna nebo dospívající teenager, dokážeme navrhnout vestavěnou skříň, která bude vyhovovat úplně každému.

Aby byla vestavěná skříň praktická a zároveň přesně seděla do prostoru a ladila se zbytkem pokoje, můžete si vybrat nejen ze širokého výběru materiálů a různých potisků na dveře, ale i vnitřní uspořádání skříně, aby děti si měly kde dávat svoje hračky, knížky nebo oblečení.

Vestavěná skříň do dětského pokoje je ideálním řešením i z pohledu bezpečnosti, jelikož je upevněná do prostoru a nehrozí, že by se převrátila.

Výdrž a snadnost použití je u dětského nábytku rozhodující. U nás si můžete být jistí, že používáme jenom kvalitní materiály a vaše dítě bude vestavěnou skříň používat s radostí a lehkostí.

Materiály

Široký výběr materiálů od cenově dostupnějšího lamina, po luxusně vypadající dýhu.

Vnitřní upořádání vestavěné skříně

Hlavní výhodou vestavěných skříní je jejich přizpůsobivost v rámci prostoru. Máte tedy možnost si vnitřek vestavěné skříně navrhnout přímo na míru. I přes tuto obrovskou variabilitu musíte zvážit některá omezení, jako jsou rozměry skříně, vnitřní prostory pro ukládání atd.

Fotogalerie

Prohlédněte si naši fotogalerii a nechte se inspirovat naší prací

Sestavte si skříň
podle sebe

Navštivte nás
v prodejně Praha 4

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací