35%
sleva
a záruka na vestavěné skříně 10 let

Skříně do podkroví, zkosené skříně

Vestavěné skříně do podkroví, nebo také šikminy, jsou druhem vestavěných skříní stavěných do šikmých prostorů, zejména v podkroví rodinných domů. Do těchto prostorů je možné postavit skříň s posuvnými i pantovými dveřmi. Šikmost skříně je dána zkosením podkroví. Je však potřeba zajistit uchycení dveří. Zkosené posuvné dveře se pohybují v podpůrné koleji přimontované pod polici. Díky podpůrnému systému uchycení dveří je i větší překryv dveří. Na to je potřeba myslet při umístění zásuvek a výsuvných systémů. Protože jde o velice specifické případy, je nutná konzultace na vzorkové prodejně, nebo se zaměřovacím technikem, který doporučí nejlepší uspořádání vestavěné skříně.

Vnitřní upořádání vestavěné skříně

Hlavní výhodou vestavěných skříní je jejich přizpůsobivost v rámci prostoru. Máte tedy možnost si vnitřek vestavěné skříně navrhnout přímo na míru. I přes tuto obrovskou variabilitu musíte zvážit některá omezení, jako jsou rozměry skříně, vnitřní prostory pro ukládání atd.

Druhy dveří

Dveře vestavěných skříní realizujeme ve třech různých typech, které se od sebe liší především způsobem otevírání.

Fotogalerie

Prohlédněte si naši fotogalerii a nechte se inspirovat naší prací

Sestavte si skříň
podle sebe

Navštivte nás
v prodejně Praha 4

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací