Knihovny na míru

Knihovna na míru je skvělé řešení pro uložení knížek, ale nejen to, můžete ji využít pro uložení dekorací nebo vašich fotorámečků. Knihovny mají nespočet využití a hodí se do obývacího pokoje, ložnice, na chodbu nebo do kanceláře.

 Hledáte řešení, které bude kvalitní, stylové, funkční a podle vašich představ? Vestavěné knihovna na míru toto všechno splňuje. U nás si můžete vybrat od tvaru knihovny, který přesně padne do prostoru, po materiál, který vám vyhovuje a bude ladit s interiérem. Knihovna na míru může efektivně využít nevyužité místa jako jsou například kouty v podkroví nebo prostor pod schody. Uspořádání knihovny se meze nekladou, a proto je jen na vás, jestli potřebujete mít otevřené poličky nebo uzavíratelný úložný prostor.

Materiály

Široký výběr materiálů od cenově dostupnějšího lamina, po luxusně vypadající dýhu.

Vnitřní upořádání vestavěné skříně

Hlavní výhodou vestavěných skříní je jejich přizpůsobivost v rámci prostoru. Máte tedy možnost si vnitřek vestavěné skříně navrhnout přímo na míru. I přes tuto obrovskou variabilitu musíte zvážit některá omezení, jako jsou rozměry skříně, vnitřní prostory pro ukládání atd.

Fotogalerie

Prohlédněte si naši fotogalerii a nechte se inspirovat naší prací

Sestavte si skříň
podle sebe

Navštivte nás
v prodejně Praha 4

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací