35%
sleva
a záruka na vestavěné skříně 10 let

4 kroky k nové skříni

Pokud jste rozhodnuti, nechat si vyrobit novou skříň, tak než se vypravíte do našeho předváděcího studia, zkuste si promyslet následující:

1. Krok: rozměry vestavěné skříněvestavěná skříň Amonit

Pro návrh vestavěné skříně je důležité znát její rozměry. Šířku, délku a hloubku, stačí hrubé rozměry v centimetrech. Přesné rozměry určí až technik na zaměření s přesností na milimetry.

2. Krok: použité materiály

Dalším důležitým krokem je promyslet dopředu jaké povrchy vybrat z bohaté nabídky materiálů. Projděte si naši fotogalerii.

3. Krok: vnitřní uspořádání

Vestavěné skříně umožňují vytvořit si vnitřní uspořádání podle Vašich představ. Promyslete si dopředu, co budete ukládat do skříně. Kolik budete potřebovat polic, zásuvek a šatních tyčí. Pro vlastní návrh vestavěné skříně nám pomůže, když si od ruky nakreslíte vnitřní uspořádání skříně.

4. Krok: řešení dveří

Posledním krokem je výběr a řešení dveří: posuvné, nebo pantové. Každé řešení má své výhody a nevýhody. S řešením, které Vám bude nejlépe vyhovovat poradíme na naší vzorkové prodejně.

Sestavte si skříň
podle sebe

Navštivte nás
v prodejně Praha 4

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací