35%
sleva
a záruka na vestavěné skříně 10 let

Dotazy


V této rubrice budeme zveřejňovat nejčastější dotazy na vestavěné skříně. Doufáme, že se tak lépe zorientujete v naší nabídce.


/02.7.2010/ Jakým způsobem se platí za skříň?

Po sepsání smlouvy se platí 50% záloha na materiál. Tuto zálohu můžete zaplatit převodem, nebo v hotovosti. Doplatek za skříň se platí v hotovosti montážníkům po převzetí zakázky.

/10.3.2010/ Jaký je rozdíl mezi ocelovými a hliníkovými rámy?

Rozdíl mezi oběma druhy rámů pro vestavěné skříně je zásadní. Ocelové rámy mají menší tloušťku materiálu a jiný způsob uložení koleček. Hliníkové rámy jsou pevnější, kvalitnější, mají tišší chod, lépe vypadají a máme s nimi lepší zkušenosti. Proto našim zákazníkům doporučujeme hliníkové rámy. Navíc cena se o moc oproti ocelovým rámům neliší.

/5.1.2010/ Jaké máte termíny dodání vestavěné skříně?

V současné době máme dodací termíny 2-3 týdny od sepsání smlouvy. V případě atypických materiálů, které jsou na objednávku, se může termín realizace skříně prodloužit na 1 měsíc. V takových případech informujeme zákazníky s dostatečným předstihem.

/10.10.2009/ Z jakých materiálů děláte korpusy a jak silnou hranu ABS používáte?

Na korpusy používáme víc jak 200 druhů lamina síly 18mm od výrobců Egger, Kronospan a Glunz. Všechny díly olepujeme 2mm silnou ABS hranou. A to i zásuvky a interiér skříně. Není to vždy zvykem u ostatních výrobců. Silnější hrana ale zaručuje vysokou pevnost a trvanlivost vestavěné skříně a o kvalitu jde především.

/7.8.2009/ Děláte i další nábytek?

Kromě vestavěných skříní, jsme schopni realizovat jakýkoliv typ nábytku z lamina na míru. Například: botník, komodu, nástavec nad dveře, policový systém, šatní stěnu a další typy nábytku. Tyto případy konzultujte s prodejcem ve vzorkové prodejně.

 

 

 

 

 

Sestavte si skříň
podle sebe

Navštivte nás
v prodejně Praha 4

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací