Skládací dveře vestavěné skříně

Toto provedení dveří vám ušetří prostor.

Jediným pohybem ruky získáte přehled o všem, co ve skříni skladujete, otevřete i s plnou náručí oblečení. Skládací dveře najdou své využití v celé domácnosti.

Vestavěné skříně jsou v posledních letech stálicí v mnoha interiérech.

Přínosy jsou zde jasné:

  • Šetří prostor
  • Z estetického hlediska působí minimalisticky
  • Můžete si zvolit z široké nabídky dveřních výplní (zrcadla, Lacobel, Metalac, potištěné sklo, lamino, dýhované desky, atd.)

Lze skříň, ale posunout ještě na vyšší level?

Řešení je tak jednoduché, jsou jím totiž skládací dveře.

Přistřihněte křídla své vestavěné skříni

Začneme nejdůležitějšími přednostmi, které pro skládací dveře, nabízí kování WingLine L od firmy Hettich. Zatlačením na křídlo dveří, u provedení Push to move, nebo popotažením za úchytku u provedení Pull to move, se před vámi otevře celá skříň. K dispozici je také verze Pull to move silent, která umožňuje tlumené otvírání i zavírání dveří. Tuto verzi ocení zejména zákazníci, kteří si potrpí na detaily a vyžadují komplexní řešení. Se skládanými dveřmi na vestavěné skříni budou mít přehled o všech uložených věcech najednou, aniž by museli přesouvat křídla.

Push to move

Automatické otevření zatlačením

Lehkým zatlačením na dveře se tyto automaticky otevřou, pak se ručně zavřou.

Pull to move

Pull to move

Minimálním potažením za úchytku pootevřete dveře a od úhlu otevření 1° probíhá otvírání samočinně, do zavřené polohy se vrací ručně.

Pull to move Silent

Pull to move Silent

Lehkým zatažením za úchytku pootevřete dveře a od úhlu otevření 35° se budou otvírat samočinně, do zavřené pozice dojedou tlumeně.

Možnosti dveří na jedné skříni: do výšky 2400mm a šířky 600mm (max 25kg na jedno křídlo). Maximální počet křídel 4ks.

Využití pro soliterní či rohové skříně

Doposud jsme psali o tom, jak mohou skládací dveře zlepšit stále více oblíbené vestavěné skříně. Skládací dveře Wingline L jsou stejně tak vhodné i pro ty soliterní části skříní. Zatímco některé vestavěné skříně splývají s místností a působí nenápadně, někteří zákazníci se možná budou chtít vydat na opačnou stranu. Zvolí si výraznou soliterní skříň ať už kresbou dřeva nebo netradiční dveřní výplň – v tomto případě je cestou u dřevěných dveří právě WingLine

Video 

Sestavte si skříň
podle sebe

Navštivte nás
v prodejně Praha 4

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací